Sustainable Logistics: the Need for Green Growth

Did you know that cross-border retail can be eco? Get an in-depth overview on the state of the sector and find out what you can do to drive positive change.

GET THE EBOOK

NAJLEPSZY SEZON W E-COMMERCE TUŻ TUŻ

Gotowi, do startu...
peak sprzedażowy!

Z roku na rok okres od października do grudnia okazuje się coraz bardziej atrakcyjny dla branży e-commerce. Nie daj się zaskoczyć - sprawdź, jak skutecznie wykorzystać nadchodzący zakupowy szał!

In order to answer your request, we are obligated to process the data given above. Sometimes, however, we would like to use them for slightly different purposes, such as statistical data or informing you about our new products and services.We promise that we will use the given information for communication purposes only. We also remind you that you can unsubscribe from our mailing at any time (see Privacy Policy).

HS_ebook_cover_main_PL
Warehouse_high_season

$
12 Miliardów

wartość 48-godzinnego
Prime Day 2021 Amazona

62
%

sklepów e-commerce zaczyna przygotowania już w sierpniu

51
%

konsumentów twierdzi, że oferta darmowej dostawy bardziej zachęca ich do zakupów

HS_ebook_pages_PL-1

PLANOWANIE SEZONU - PRZYDATNE WSKAZÓWKI

Postaw na dobre przygotowanie i wyprzedź swoją konkurencję

W tej branży wszyscy walczą o to samo: wyższą sprzedaż i zadowolenie klientów, które pozwoli zdobyć nowe grono lojalnych kupujących.

Dla sektora szczególnie trudny jest okres największego ruchu, bo ilość wyzwań potrafi być wręcz przytłaczająca (np. tych logistycznych), ale... to także najlepsza w roku okazja by zarobić więcej.

Dowiedz się, jak przygotować się do nadchodzącego sezonu zawczasu: dzięki dokładnej analizie danych historycznych oraz mądremu zarządzaniu logistyką, zamówieniami i zwrotami!

DATY OD A DO Z

Najważniejsze dni w kalendarzu każdego sprzedawcy

Nie pozwól, by ważny dzień przeszedł Ci koło nosa - żebyś był na bieżąco, przygotowaliśmy krótkie podsumowanie najistotniejszych wydarzeń wysokiego sezonu 2022!

Dzięki naszemu eBook'owi przygotujesz się do tego maratonu jeszcze lepiej!

Pro-tip days to note in season PL

CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU?

Wysoki sezon za pasem:
o co warto zadbać?

graph

Planuj: prognozowanie & zapobieganie

W szczycie sezonu możesz spodziewać się wzrostu stawek transportowych oraz malejących możliwości przewozowych. To poważne wyzwanie dla sprzedawców online, a tym bardziej dla zarządzających łańcuchem dostaw i logistyką.

network (2)

Przygotuj realny budżet

Realistyczne założenia finansowe to klucz do prawdziwego sukcesu. Być może będziesz musiał podwyższyć ceny dostaw? Lub rozważyć inne, alternatywne scenariusze.

transport (2)

Transport: najlepsze wskazówki

Jak wynika z badania przeprowadzonego przez Container xChange, większość spedytorów, załadowców i handlowców spodziewa się większych zawirowań w tegorocznym transporcie morskim niż w roku poprzednim - dlatego nie sposób przecenić znaczenia właściwej strategii w tym obszarze.

artificial (1)

Korzystaj z technologii: zautomatyzowana dokumentacja

Nowe technologie przyspieszają cały proces - od zakupów do wysyłki, przynosząc korzyści zarówno klientom, jak i sprzedawcom. Pomagają zmniejszyć koszty, oszczędzają czas i zapewniają doskonałe doświadczenia zakupowe.

srodek_pl2

“Nasz zespół robi wszystko, aby pomagać i wspierać przedsiębiorców takich jak Ty - którzy chcą się rozwijać i zarabiać, a jednocześnie zachować biznesową elastyczność."

"Wysoki sezon może być prawdziwym koszmarem, gdy jesteś do niego nieprzygotowany. Z nami zdasz sobie sprawę, że to po prostu idealny czas, by Twój e-commerce nabrał rozpędu."

Patryk Szubiczuk

Chief Logistics Officer at Linker Cloud

patryk-lp
okladka_pl2

Chcesz wiedzieć jak przetrwać wysoki sezon? Trafiłeś we właściwe miejsce!

Poznaj punkt widzenia profesjonalistów i dopasuj go do indywidualnych potrzeb Twojego sklepu internetowego. Dowiedz się więcej o potrzebach konsumentów, przeczytaj najciekawsze statystyki i zyskaj wgląd w dane dotyczące wysokiego sezonu z poprzednich lat.

 

Analizuj, wprowadzaj niezbędne zmiany, korzystaj z zewnętrznych usług fulfillmentowych - i patrz, jak rosną Twoje zyski oraz baza klientów w tym sezonie!

In order to answer your request, we are obligated to process the data given above. Sometimes, however, we would like to use them for slightly different purposes, such as statistical data or informing you about our new products and services.We promise that we will use the given information for communication purposes only. We also remind you that you can unsubscribe from our mailing at any time (see Privacy Policy).